Menü Kapat

Aziz Yıldırım Robben’e talip

Fenerbahçe Kadıköy ruhunu yeniden canlandırmak için yıldız futbolcu arayışına girince ilk teklif götürülen Emre Mor için Dortmund’dan olumlu yanıt alamadı ve şimdi oklar 33 yaşındaki Robben’e yöneldi.
Fenerbahçe’de tribün barışının sağlanmasının ardından Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, taraftarları coşturacak bir transfer yapmanın arzusu içindeydi. Bunun için 2 sene önce Robin Van Persie‘yi renklerine bağlayan takım, Hollandalının bekledikleri etkiyi yaratmaması üzerine yeniden bir yıldız arayışına girdi. Başkan Aziz Yıldırım, süper star sınıfındaki bir futbolcunun sarı lacivertli renklere bağlanması halinde kombine ve forma satışlarının artacağına olan inancı üzerine, bir yıldız futbolcu transfer ederek Kadıköy ruhunu yeniden canlandırmak istiyor.

Emre Mor Umudu Söndü
Fenerbahçe Kulübünün aklındaki ilk isim genç futbolcu Emre Mor‘du. Kısa sürede tüm Avrupa’da tanınan genç yetenek, takımında düzenle forma giyme fırsatı yakalayamadığı için Fenerbahçe’ye sıcak bakıyor olsa da takımı Dortmund, Emre Mor’a ‘Seni Türkiye Ligi’nden bir takıma göndermeyiz’ yanıtını verdi. Emre Mor umudu sona eren Fenerbahçe ise Robben’e yöneldi.

Yeni Umut Robben
Aziz Yıldırım’ın 2 sezon öncesinde çok istediği Robben için nabız yoklanacak. Fenerbahçe idaresi Robben’le Fenerbahçe’ye gelmek isteyip istemeyeceğini görüşecek. Görüşmeden olumlu yanıt çıkarsa Bayern’le 1 yıl daha kontratı bulunan Hollandalı futbolcu için şanslar zorlanacak. Robben ile aynı vatandaşlıktan olan Persie’nin de bu transfer için arabulucu olması istendi.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir