Menü Kapat

Bu bakış sosyal medyayı salladı!

Elazığ’da bir oyuncakçı dükkanın önünde oyuncaklara bakarken fotoğrafı çekilen kız Merve Akkavak sosyal medyayı salladı. Daha sonra yurdun dört bir yanından Merve Akkavak’a yurdun dört bir yanından kolilerle oyuncak geldi.

 

Ağın Belediyesinde memur olarak çalışan Suat Uyanık’ın dikkatini bir kız çekti. Bu kız anne ve babasının köyde tereyağ, peynir ve çökelek satmak için gelen Merve Akkavak’tı. Oyuncaklara bakan Merve Akkavak’ın fotoğrafını çeken Suat Uyanık bunu daha sonra sosyal medyada paylaştı. Bu küçük kızın bakışı o kadar çok ilgi çekti ki sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. yurdun dört bir yanından Merve ‘ye koli koli oyuncaklar geldi. Akkavak ailesini ziyarete giden Uyanık, oyuncakları küçük kıza teslim etti. Çok sayıda oyuncağa kavuşan Merve çok mutlu oldu.

Fotoğrafı paylaşan Uyanık, paylaşımdan sonra bir çok kişi bana ulaşıp Merve’nin adresini istediler ve ona oyuncak ve kıyafet gönderdiler, ben de onları Merve’ye teslim ettim dedi. Hala bana mesaj atıp Merve’ye oyuncak ve kıyafet göndermek isteyen insanlar var dedi.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Benzer haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir