Menü Kapat

Dima Aslan ile Dado Style nasıl doğdu?

Dima Aslan ile Dado Style nasıl doğdu?

Bugün sizlere ülkemizde güzel şeylerde oluyor dedirten başarılı bir modacı olan Dima Aslan ve markası olan Dado Style’dan bahsedeceğiz. 2014 yılında Türkiye’ye yerleşmesiyle birlikte Güngören’de modacılık yapmaya başlayan Dima Aslan moda camiasında kısa sürede ismini duyuran ve başarı basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan modacılar arasına girmeyi başardı.

Öyle ki 2017 yılında kurduğu şirket ile Dado Style markası altında faaliyetlerine devam etme kararı alan Aslan, 3 sene gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en hızlı ilerleyen ve büyüyen, global pazarda boy gösteren ve yükseliş yakalayan firmalarından bir tanesi haline geldi.

Dima Aslan ile Dado Style

Özellikle sosyal medyada müşterileri ile olan etkileşimleri ile dikkat çeken firma, müşterilerinin soru ve görüşlerine önem vererek, müşterilerinin istedikleri tarzda üretim bandını ve üretim hacmini geliştirerek birçok ünlü markayı dahi müşteri hizmetleri konusunda geride bırakarak yoluna devam ediyor.

Türkiye’de ki bu hızlı yükselişinin ardından Ortadoğu, Balkanlar, Arap coğrafyası ve Güney Amerika’ya kadar ihracat yapan firma her geçen gün müşteri sayısını artırmaya devam ediyor. Marka iç Pazar ve dış pazar olmak üzere tüm satış süreçlerini İstanbul Merter’de bulunan merkez ofisi ve mağazası üzerinden yürütüyor. İstikrarlı yükselişiyle birlikte önemli bir finans gücü elde eden Dado Style ‘’Evrensel Kadın Modası’’ sloganı ile günümüzde faaliyetlerine devam ediyor.

Vermiş olduğu demeçlerde kadınlar için üç şeyi çok önemsiyoruz diyen başarılı modacı Dima Aslan, bunların başında yıllar geçse de şıklığından ödün vermeyen tasarımlar, kaliteli kumaş kullanımı ve şık duran tasarımlar, kadınların giyerken içinde kendini rahat hissedeceği kıyafetler olarak bu maddeleri sıralıyor. Gerek iç pazarda gerek uluslararası alanda tekstil ve moda sektöründe kısa sürede en çok takip edilen ve talep alan firmalar arasına girmeyi başaran Dado Style yakın zamanda tüm Avrupa’ya ihracat yapmayı hedefliyor.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one