Menü Kapat

HAYALLERİN GERÇEKLEŞTİĞİ PROJE

 

HAYALDEN GERÇEĞE PROJESİ

 

         Hayriye Osman Külekçi İlkokulu olarak hayallerimizi gerçeğe dönüştürme amacıyla gerçekleştirdiğimiz HAYALDEN GERÇEĞE  PROJESİ’nin 1.yılı sonu ödül törenini Belediye Başkanımız Sayın Mehmet TAHMAZOĞLU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa YANMAZ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Yusuf TÜFEKÇİ,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE ile diğer davetlilerimizin de katılımıyla güzel bir programla yaptık. Törenimize katılan tüm davetlilerimize, programının yoğunluğu nedeniyle törenimize katılamayan ancak bizlere teşekkürlerini ileten Şahinbey Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.         

 

   

 

 

 

Okulumuz şehrimizin kırsal bölgelerinden Narlıtepe Mahallesinde bulunmakta olup dar gelirli ailelerin ikamet ettiği bir mahalledir. Ekonomik durumları elvermediği için velilerimiz ve diğer mahalle sakinlerinden aradığımız maddi desteği bulamadık. Ödenek yetersizliği nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüklerimiz de bizlere maddi destek sağlayamadı. Bizler de yüzlerce kişi ile görüşerek okulumuza maddi kaynak bulmaya çalıştık. Hayalden Gerçeğe Projemizin 1. Yılı sonunda Okulumuzda Eğitim Öğretim ile Fiziki şartların iyileştirilmesi ve geliştirilmesi alanlarında çok güzel çalışmalara imza atarak bu çalışmalarımızı sonuçlandırdık.

  

   

 

 

 

Hayalden Gerçeğe Projemizin 1. Yılı sonunda tamamen kendi imkanlarımızla (devlet imkan ve olanakların kullanmadan, velilerden destek almadan)  24 hayalimizden 100.000 TL maliyeti bulan 22’sini gerçekleştirdik.

Hayalden Gerçeğe Projesi çalışmalarımızda bizlere maddi ve manevi destek olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

Benzer haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir