Menü Kapat

Koncuk’tan sert tepki !

Bu kadar beceriksiz bir MEB yönetimi ile tüm eğitim çalışanları, ataması yapılmayan öğretmenler daha çok acı çekecektir.  MEB’i kınıyorum.

Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yaptığı açıklamada MEB’e yöneticilerine yüklendi. Kocuk; “Bugüne kadar hangi barnştan kaç öğretmen atayacağını açıklayamayan, atamaların ne zaman yapılacağını açıklayamayan MEB’i göreve davet ediyorum.
Bu kadar beceriksiz bir MEB yönetimi ile tüm eğitim çalışanları, ataması yapılmayan öğretmenler daha çok acı çekecektir.

MEB’i kınıyorum.

Bakan Nabi Avcı ve Müsteşar Yusuf Tekin’i göreve davet ediyorum. Okuların açılmasına çok az kaldı kendinize gelin, işinizi yapın.Tatil bitti.
Teknoloji tasarım ve zihinsel engelliler öğretmenleri mağdur edilmiştir.Norm durumuna bakmadan istekleri doğrultusunda işlem yapılmalıdır.
MEB 444 sisteminden geri adım atamaz.Bu hükümet politikası.MEB problem çözecek kabiliyette değil. Bürokratları yetersiz. Eğitimci değiller.” dedi
Kendisine MEB’in uygulamaları sorulunca “Bunların bir tek doğru işini gören varsa söylesin biz de bilelim.” diye cevapladı.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Benzer haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir