Menü Kapat

Özel Okulda Öğretmen Öğrencisini Yumrukladı!

Diyarbakır ilinde bulunan özel liselerden birinde, öğrencinin cep telefonu çalmaya başlayınca kendini tutamayan öğretmen öğrencisini hastanelik etti.

 

 

Sınıflarda kamera olan özel okuldaki bu dayak girişimi kayıt altına alındı.
Gelen haberlere göre, söz konusu dayak girişimi özel bir sağlık lisesinde oldu. İkinci sınıfa giden Y.D’nin ders esnasında cep telefonu çalmaya başladı. Konu anlatımı yapan öğretmen ise anlatımını bir anda bırakarak Y.D’nin yanına geldi. Öğretmen önce öğrencisinden telefonu istedi. Öğrenciden aniden hayır çıkışı yapılınca öğretmen birden sinirlenerek bağırmaya başladı. Sinirine hakim olamayan öğretmen öğrencisine yumruklarla girişti.
Diğer öğrenciler olaya müdahele etmeye çalıştı. Ancak öğretmen bir kez daha kendini tutamayarak Y.D’ye tekrar saldırıda bulundu. O esnada okulda görev yapan diğer öğretmenlerden bir kaçı çok sinirlenen öğretmen arkadaşlarını kolundan tutarak sınıftan çıkardı.
Bu durumdan sonra habercilerin sorusunu yanıtlayan öğrenci velisi, son ders olması sebebi ile öğrencilere kendi telefonlarının verildiğini dile getirdi. Veli, öğrencilere telefonları tekrar verildikten sonra söz konusu olayın yaşandığını belirtti. Öğrenci daha sonra öğretmenden özür diledi fakat daha sonra disiplin kurulana sevk edildi ve okuldan uzaklaştırıldı
Okul yetkilileri tarafından aranan öğrenci velisine, öğrenciyi okuldan attık diye haber geldi. Söz konusu olaydan bir haber olan öğrencinin babası kamera kaydını talep etti. Önce kendi evladımın haksız olabileceğini düşündüm ancak video kaydını izleyince ise yetkililer tarafından senin evladını bu okulda istemiyoruz şeklinde tepkide bulunduklarını ifade etti.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.