Menü Kapat

Vizyonumuz

Çağdaş Eğitim Kurumları, milletimiz ve insanlık için, “Sağduyu”lu nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir. Sağduyu, hikmet, adalet ve yüksek ahlâk ifadeleri ile özetleyebileceğimiz erdemler bütünüdür.

Toplum ve insanlık için, üstün nitelikli, iyi eğitimli, kendini yetiştirmiş ve sürekli geliştiren, yeniliklere açık, iş hayatları ve sosyal çevrelerinde saygı uyandıran, topluma örnek teşkil eden, nitelikli ve etkili hizmetler üreten bireyler yetiştirmek hedefimizdir.

“Kritik Analitik Düşünme” becerisine sahip, dünya gidişatını yönlendirmeye çalışan sistem ve organizasyonları daha iyi tanıyıp, politikalarını ve neticelerini hesap edebilen, gelişmeleri doğru değerlendirme ve anlama yeteneği gelişmiş iyi insanlar yetiştirmek öncelikli amacımızdır. Bu kişilerin, dünya politikalarında daha aktif ve belirleyici rol almaları durumunda iyiliği ön plana çıkarma fırsatları doğacaktır. Çağdaş Eğitim Kurumları bu doğrultuda eğitim politikaları belirlemekte ve uygulamaktadır.

Geleceğin dünyasında oluşacak ihtiyaçları öngörüp, öğrencileri bu ihtiyaçlar doğrultusunda donatarak edilgen değil etken ve topluma liderlik edebilecek bireyler olarak yetiştirecek eğitim plan ve programlarını hazırlamayı, çalışanların bilgi ve becerilerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Çağdaş Eğitim Kurumları yukarıda ifade edilen hedefler doğrultusunda tüm paydaşları (Çalışanları, hissedarları, öğrencileri, öğrenci aileleri) ile bir bütünlük içerisinde eğitim programlarını, eğitim ve şirket politikalarını belirler.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir