Menü Kapat

GTA 5 oyunu için en doğru adres

Son zamanlarda akıllı telefonlara olan ilgi çoğaldı ve artık her yaştan insanın elinde akıllı telefon görmek mümkün!

Bu nedenden dolayı da pek çok firma ve oyun yaratıcısı, flash oyunlar kadar application tarzında ki oyun türlerine de ilgi gösterdi.

Bilgisayardan oynanan ve dönemin efsaneleşmiş oyunlarından biri olan GTA oyunları, artık telefonlarınıza bir tık uzaklıkta. Android market veya iTunes’e bağlantı kurduktan sonra dilediğiniz GTA oyununu telefonunuza indirebilir ve dilediğinizce oynayabilirsiniz.

Oyunun amacı ise aynı! Bilgisayara indirilen binlerce kilobyte boyutta ki bu oyun türlerini dilediğinizce deneyebilir, oyunlar ile de keyifli dakikalar çıkarıp aşamaları da tamamen tamamlayabilme olasılığına sahipsiniz.

Samsung, iPhone, HTC gibi pek çok telefon firması da bu oyunlara ağırlık veriyor ve telefonlarını da oyunun kaldırma kapasitesine göre yazılımlar ile de güncelliyor. Sizler de bu oyunları denedikten sonra oldukça keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz.

Geta oyunları bilindiği gibi Tommy karakterinin görevi tamamlamasına göre odaklanmış bir oyun türüdür. Pek çok şifre ile de oyuna anında müdahale edebilme ve hile yapma hakkına da sahipsiniz. Polisler bir süre sonra peşinize takılabilir, ama siz akıllı davranarak onlardan kurtulup aşamaları da tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Türkçe yaması ile de GTA Türk oyunu olarak da oyunu oynayabilme olasılığına sahip olacağınızı da unutmayın.

GTA 5 oyna her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun türüdür.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Benzer haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir