Menü Kapat

İş adamının biletli fotoğrafı Niğde’de olay oldu!

Şirket sahibi olduğu belirlenen Taner Sanduvaç’ın büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan milli piyango biletini paylaşması kentte büyük yankı uyandırdı.

 

Niğde’de yapı kimyasalları ürünleri satan şirket sahibi olduğu belirtilen 40 yaşındaki Taner Sanduvaç’ın büyük ikramiye ile aynı numaralara sahip olan milli piyango biletini ağzında tutarak çektirdiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde yayınlaması, büyük heyecan yarattı.

“BEN BİLE İNANDIM”

Büyük ikramiyenin isabet ettiği 2692160 numaralarla aynı olan biletin fotoğrafı kısa sürede birçok kez paylaşıldı. Bunun üzerine fotoğrafları Facebook sayfasından kaldıran Taner Sanduvaç, önce “Şaka şaka şaka ben bile inandım ya” diye yazdı, sonra da “Benim ağzımdan duymadığınız hiç bir şey benim sorumluluğumda değildir” diye bir paylaşım daha yaptı.

BİLETİ SATAN BAYİ DOĞRULADI

12,5 milyon TL isabet eden bileti satan Milli Piyango bayi Erkan Ersoy da, Taner Sanduvaç’ı tanıdığını ve kendisinden yılbaşı bileti aldığını söyledi.

KENDİSİNE ULAŞILAMIYOR

Henüz kendisine ulaşılamayan Taner Sanduvaç’ın gerçek talihli olup olmadığı anlaşılamazken, bilet üzerindeki rakamlarda oynama yaparak ‘şaka’ için de böyle bir fotoğraf yayınlamış olabileceği de değerlendirildi.

0 Users (0 votes)
c00
What people say... Leave your rating
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Leave your rating

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Benzer haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir