Menü Kapat

Ömer Coşkun’un gizli çekilen videosu olay yarattı!

Sattığı bitkisel ürünlerle tanınan doktor Ömer Coşkun’un gizli kamera görüntüleri bir video paylaşım sitesinde yayınlandı. Videoda oldukça sinirli görünen Ömer Coşkun, yıllık 100 milyon dolar kazandığını söylerken, çalışanlarına ‘Benim bu ülkeye de size de ihtiyacım yok. S…r olup gideceğim, bir daha da bu ülkeye gelmeyeceğim. Ne devleti takarım ne hükümeti ne RTÜK beni keser ne Sağlık Bakanı… ‘ dediği duyuluyor.

Özellikle yerel televizyon kanallarının reklamlarında boy gösteren ve sattığı bitkisel ürünlerle tanınan Ömer Coşkun’un gizli kamera görüntüsü sosyal medyayı salladı. Çalışanlarıyla toplantı esnasında kaydedilen video kaydında Ömer Coşkun’un çok sinirli olduğu ve çalışanlarına küfür ettiği duyuluyor.

 
Yıllık 100 milyon dolar kazandığını söyleyen Ömer Coşkun konuşmasının bir bölümünde “Ne devleti takarım ne hükümeti takarım ne RTÜK beni keser ne sağlık Bakanı … ” dediği duyuluyor.
Ne zaman kaydedildiği bilinmemekle birlikte Ömer Coşkun’un bir çalışanı tarafından çekildiği tahmin edilen görüntüde şu konuşmalar geçiyor:
“Burası senede 100 milyon dolarla uğraşan bir şirket, bunu bilin. Tam 100 milyon dolar. İster anlayın ister anlamayın. Burası her ay en az 1 milyon dolar harcama yapan bir şirket. Hiç hasta gelmese her ay 1 Milyon doları cebimden çıkarıp veriyorum.
Video kaydında ‘jimmy Jeep’ diye bilinen aleti kullanan kameramanın toplantıya gelmemesine sinirlenen Ömer Coşkun, çalışanına da küfür etti. ‘Hep böyle a. k.’larım yüzünden bu işler yürümüyor’ diyen Coşkun, ‘Mazeretleri dinleyecek olsaydm şu anda pamuk tarlasında hamal olurdum’ dediği duyuluyor.
“Ne devleti takarım ne hükümeti takarım ne RTÜK beni keser ne Sağlık Bakanı…. Hiç kimse umrumda değil. Ben bir iş yapıyorum. Bu işi ya Türkiye’de yaparım, ya Amerika’da yaparım, ya Azerbaycan’da yaparım. Kimse benim elimi tutamaz. Ben bu seviyeye gelinceye kadar bir kulağımın arkası kalmış. Kendi işimle dünyada benim üstüme hatip tanımam, varsa gelsin. Üstüme doktor tanımam… Benim bu ülkeye de ihtiyacım yok, size de ihtiyacım yok. S…r olup gideceğim bir daha da inşallah bu ülkeye gelmeyeceğim.” (Milliyet)

Benzer haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.